תחזוקה שוטפת של הרכב במוסך, מונעת היווצרות תקלות ובעיות מורכבות ויקרות לתיקון. טיפולי רכב סדירים במוסך, מאפשרים לאבחן ולטפל בבעיות בעודן קטנות ובעלות פתרונות פשוטים ולא יקרים. אחזקת רכב שוטפת מאפשרת לך לנסוע בבטחה ולסמוך על הרכב , שיהיה תקין וזמין עבורך בכל עת.
לטיפולי רכב שוטפים מומלץ להגיע לפי הוראות היצרן. כדאי להקפיד על זמני הגעה.
בנוסף, כדאי להגיע לבדיקת המכונית לאחר תאונה. גם אם התאונה קטנה ונדמה לך שיצאת ללא נזק, כדאי לבדוק במוסך עם ציוד דיאגנוסטיקה מתאים, שאין נזקים קטנים, שלא ניתן לראותם בעין בלתי מזוינת. נזקים קטנים ובלתי נראים כתוצאה מתאונה, עלולים להתפתח לממדים גדולים וליצור שרשרת אירועים שבסופם יש נזק בלתי הפיך וירידה בערך הרכב.

תנאי חשוב לפעולה אמינה של כל מנגנוני הרכב הוא אחזקה שוטפת

תחזוקת כלי רכב כוללת פעילויות בעלות אופי מניעתי. עליהם להתבצע באופן שיטתי כדי להבטיח את פונקציות הבטיחות של מנגנונים ומערכות טכניות שונות של המכונית. על מנת להפחית מחומרת הפגיעה ברכב, למנוע תקלות ותאונות, יש לצרוך שירותי תחזוקה על בסיס קבוע.

בא.ר.מוסכים נתן להחליף מנוע: דיזל או בנזין

לאחר החלפת מנוע, הנוהג המקובל לפי חוק משרד החבורה - אחריות ל3 חודשים בלבד. אצלנו מקבלים הרבה יותר מהמקובל!: אחריות עד12 חודשים

מוסך מורשה א.ר. מוסכים באשקלון, יערוך עבורך את הרישום של המנוע החדש במשרד התחבורה. לאחר הרישום יהיו ברשותך את כל האישורים הנדרשים למנוע כולל אחריות.

א. ר. מוסכים עוסק בהחלפה ובשיפוץ של כל סוגי המנועים (בנזין ודיזל), החלפה ושיפוץ גירים (אוטומטיים וידניים), החלפת רצועות תזמון (רצועות טיימינג / חגורות תזמון), תמסורות ועוד.
החלפת רצועת תזמון ברכב, צריכה להתבצע לפי הוראות היצרן. חגורת תזמון לא תקינה, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למנוע, עד כדי צורך בהחלפתו. לאחר החלפת רצועת הטיימינג, ניתנת אחריות של 12 חודשים.